Art by numbersінтернет-магазин картин за номерами, алмазної мозаїки та товарів для творчості

Art by numbers - надихаючий український інтернет-магазин для творчостi.

Сьогодні малювання – це вид антистресу та релаксу. Арт-терапія важлива для балансу душі та тіла кожної людини. Також це чудовий спосіб самовираження, самопізнання. Наш інтернет-магазин допоможе розкрити творчій потенціал, що досі ховався в теренах вашої душі.

Ми пропонуємо широкий асортимент картин за номерами, алмазної мозаїки та інших товарів для творчості від низки українських виробників, зокрема картини нашого власного бренду. Вся продукція, що представлена на сайті, є сертифікованою та виготовленою згідно з вимогами українського законодавства.

Інтернет-магазин Art_bynumbers був заснований у 2019 році однією мрійною людиною, сьогодні наша команда налічує 10 осіб. За час роботи нашим магизином було реалізовано більше 20 000 позицій, отримано близько 6 000 позитивних відгуків, частину з яких ви можете переглянути у збережених Stories на представницькій сторінці в Instagram, @art_bynumbers_ua.

Ми знаходимося в м. Одеса, маємо пункт самовивозу за адресою: вул. Академіка Сахарова, 3г (54-а «Перлина»). Крім того приймаємо замовлення онлайн через сайт або Direct (Instagram) з доставкою по Україні та закордон (за виключенням Росії та Білорусі).

У каталозі вказані актуальні ціни, надані коректні описи товарів і детально прописані умови оплати та доставки. Політика нашої команди передбачає відкритість та взаємну повагу. Здійснюючі покупки в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевненими у високому рівні якості товарів та професійності обслуговування.

about_main
about_second
about_first

Роботиклієнтів

work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
work
Всі роботи